facebook dragger

Hakkımızda

Yılmaz DALKIRAN Yılmaz DALKIRAN

Uzun ve yoğun bir çalışmanın ürünü olan Online Ehliyet Sınavları projesinin yapılmasına 2012 senesinin yaz mevsiminde karar verdik. İlk olarak onlineehliyetsinavi.com adresini almayı düşündük; fakat alan adı daha önceden alınmıştı. Projeyi yapmaktan vazgeçmiştik ki onlineehliyetsinavi.com sitesinin oldukça eski bir teknoloji ile yapılmış olması, kullanıcı dostu olmaması ve reklam kirliliği yüzünden kendi projemizi yapmak istedik.

Online Ehliyet Sınavları sitesinin temel amacı adayları ehliyet sınavlarına sıkılmadan interaktif bir şekilde hazırlamaktır. Sınav sayfamız bir simülasyon niteliğindedir ve ülkemizde henüz böyle bir uygulama yoktur. Bununla birlikte sınav sayfası arkaplanını sınavda oturacağınız sıranın görünümüne uygun olarak ayarladık. Süre sayacı koyduk ve en önemlisi şıkları gerçekten işaretliyormuşçasına seçmenize olanak tanıyan şık seçim simülasyonunu geliştirdik. Dahası sınav öncesi eğitim alabileceğiniz bir bölüm oluşturduk. Eğitimdeki dersler Millî Eğitim Bakanlığı'nın ders müfredatına uygundur ve düzenli aralıklarla güncellenmektedir. Eğitime paralel olarak test sayfamızdan aldığınız eğitimle ilgili mini testler çözebilir ve bilgi düzeyinizi genişletebilirsiniz.

Online Ehliyet Sınavları tamamen sizin için geliştirilmiş ve yine sizin için düşünülmüş bir sitedir. Herhangi bir soru ya da sorun için lütfen iletişim sayfasını kullanınız.

Hepinize Başarılar Dilerim!